ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

        Çocukların ve gençlerin toplumsal hayata hazırlanmasında ve ülkenin kültürel mirasının genç kuşaklara aktarılmasında öğretmenlerin önemli bir faktör olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesajı yayımladı.
24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

        Herkesin bildiği gibi öğretmenlik mesleği hayatımızda “Bilgelik Mesleği” olarak kabul gören bir meslektir. Dünyadaki bunca teknolojik gelişmeye rağmen öğretmenin yeri doldurulamamış ve doldurulamayacaktır.. Öğretmenlik en çok fedakârlık gerektiren mesleklerin başında gelmektedir.

        Değerli Meslektaşlarım;

        En değerli varlık olan insanı eğitmek, sevgi, sabır ve hoşgörüyle yönlendirmek, kişiliğini geliştirmek vatanına ve insanlığa yararlı bireyler olarak yetiştirmek sizlerin görevidir. Öğretmenlik, bunun için kutsal bir meslektir.

Çocuklarımızın Yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Her yerde sizin eseriniz, her eserde sizin emeğiniz vardır. Öğrencilerinize verdiğiniz emek, gösterdiğiniz özveri, sabır ve hoşgörü için yetiştirdiğiniz bütün öğrenciler adına teşekkür eder 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü Kutlarım.

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.