ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ateş 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü Boş Geçmedi.

        10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Viranşehir İlçe Milli eğitim Müdürü Sinan Ateş gazeteciler ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Ateş 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Gününü Boş Geçmedi.

        10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Viranşehir İlçe Milli eğitim Müdürü Sinan Ateş gazeteciler ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Viranşehir Öğretmen Evi Hünkar Sofrasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Viranşehir´de hizmet veren gazeteciler ile bir araya gelerek günlerini kutladı. Sinan Ateş" Gece gündüz demeden özverili bir şekilde görevini yerine getiren gazeteci kardeşlerimizin günlerini kutluyorum. Viranşehir´in sesi olan ve gelişimine katkıda bulunan siz değerli gazeteci kardeşlerimi ile bir araya gelmekten de mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Bundan sonraki yaşantınızda da sağlık, mutluluk ve huzur dilerim" dedi. Yaklaşık 1 saat süren kahvaltı sonrası gazeteciler ile tek tek ilgilenen Ateş bir kez daha gazetecilere başarılar diledi.

 

DSC_0003 DSC_0004  DSC_0010

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.