ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ateş ten 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı

Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Ateş ten 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajı

        Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinat Ateş ‘’3 Aralık Dünya Engelliler Günü’’nedeniyle bir mesaj yayınladığı mesajda, engellilerin sadece yılda bir defa değil her gün hatırlanması gerektiğinin altını çizerek, her bireyin bir engelli adayı olduğunu ve her bireyin bireysel ve kurumsal olarak engellilerin her zaman yanında yer alması gerektiğini belirtti.

        Ateş, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm engelli kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Engelli kardeşlerimiz, spor, sanat, edebiyat, sivil toplum, siyaset ve iş dünyası gibi hayatın her alanında sergiledikleri üstün başarılarla, azim ve kararlılıklarıyla hepimize örnek oluyorlar. Bize, yani devlete ve topluma düşen ise engelli insanlarımızın kendilerini ve hayallerini gerçekleştirebilecekleri, eşit vatandaşlar olarak toplumda var olabilecekleri imkanları sunmaktır. Türkiye’nin son 14 yılına damgasını vuran insan merkezli yönetim anlayışının ete kemiğe büründüğü alanların başında engelli vatandaşlarımız ile ilgili yapılan düzenlemeler gelmektedir” dedi

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.