ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ateş Terör Saldırısında Yaralanan Vatandaşlarımızı Ziyaret Etti

        Viranşehir´de Cuma günü akşam saatlerinde gerçekleşen bombalı terör saldırısında yaralanan vatandaşları ilçe milli eğitim müdürü Sinan Ateş ve kendisine eşlik eden diğer milli eğitim camiasına mensup kişilerle beraber tedavi gördükleri Harran üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ziyaret etti.
Ateş Terör Saldırısında Yaralanan Vatandaşlarımızı Ziyaret Etti

        Viranşehir´de Cuma günü akşam saatlerinde gerçekleşen bombalı terör saldırısında yaralanan vatandaşları ilçe milli eğitim müdürü Sinan Ateş ve kendisine eşlik eden diğer milli eğitim camiasına mensup kişilerle beraber tedavi gördükleri Harran üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ziyaret etti. Ziyaret esnasında geçmiş olsun Dileklerinde bulunup kendilerine Allah’tan şifa dileyen Ateş şehitlerede Allah’tan rahmet dileğini tekrarladı. Doktorlardan hastaların durumu ile ilgili bilgi aldı. Yaklaşık bir saat süren ziyaretin akabinde şehitlerin mezarları ziyaret edilip fatiha ve yasin okundu. Daha sonra Ateş yapmış olduğu açıklamada “Bir kez daha tekrar ediyorum. Hainler ve onları organize eden diğer baronlar bilmelidir ki terör saldırılarıyla birliğimize dirliğimize mani olamayacaklar. Onlar çirkinleştikçe bizler daha çok kenetleniyoruz.” Dedi

 

sinan ateş  (2)sinan ateş  (3)sinan ateş  (4)

sinan ateş  (1)

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.