ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atletizm İl Şampiyonları Kaymakam CİTER´i Ziyaret Etti.

          Şanlıurfa’da okullar arasında yapılan Atletizm Şampiyonasında Viranşehir’i temsil eden Viranşehir Anadolu Lisesi yapılan müsabakalarda İl birincisi olarak Bölge elemelerine gitmeye hak kazanmıştı.
Atletizm İl Şampiyonları Kaymakam CİTER´i Ziyaret Etti.

          İl birincisi olan Viranşehir Anadolu Lisesi Öğrencileri bugün ilçeye gelerek Viranşehir İlçe Kaymakamımız Sayın Dr.Huzeyfe Citer’i makamında ziyaret etti.

          Ziyarette Şube Müdürü Nedim Özkan, Okul Müdürü Halil Özkan, Beden Eğitimi öğretmeni Halil İbrahim Özyıldız ve öğrenciler hazır bulundu.

          Kendilerini davet ederek onurlandırdığı için Kaymakamımız Sayın Dr. Huzeyfe Citer’e teşekkür eden Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim Halil Özyıldız şunları kaydetti: “ Kısıtlı imkanlarla Şanlıurfa’da okullar arası atletizm elemelerinde Viranşehir’i temsilen birinci olduk. Bölge elemelerine Şanlıurfa’yı temsilen katıldık ama takım olarak altıncı sırada elendik. İmkanlarımıza bakıp elde ettiğimiz dereceyi büyük bir başarı olarak görüyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda Viranşehir’i adını bütün Türkiye’ye duyuracak başarılar elde ederiz” dedi

          Şanlıurfa il birincisi olarak bölgeyi temsil etmeye hak kazanarak bölge elemelerine katılan Viranşehir Anadolu Lisesi öğrencilerini tebrik eden Kaymakamımız Sayın Dr. Huzeyfe Citer, ziyaretten memnuniyet duyduğu dile getirdi. Bölgede elenmelerini bir başarısızlık olarak görmemeleri gerektiğini belirten Sayın Citer: “ Ulusal bir şampiyonluk için adı atıyorsunuz. Her yıl ulaştığınız basamağı bir adım daha ileriye götüreceğiniz inancım tam. Bu yıl katılmış olduğunu il ve bölge elemeleri ile deneyim kazandığınız. Elde ettiğiniz derece ile başarıyı tatmış oldunuz” dedi.

          Viranşehir’de spor ile ilgilenen öğrencilerin her zaman destekçileri olacağını belirten Sayın Citer, kendilerini ziyaret eden öğrencilere birer birer spor ayakkabı hediye etti.

          Toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından Sayın Citer öğrencilerle tokalaşarak onları uğurladı.

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.