ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakan Yardımcısı Erdem’e Makam Odasında Ziyaret

        Şanlıurfa Millet Vekili Mehmet Akyürek ve Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş Viranşehir’in derslik , öğretmen, memur ve diğer eğitim-öğretim ile ilgili ihtiyaçları iletmek üzere Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Orhan Erdem’i Ankara’da makam odasında ziyaret etti. 
Bakan Yardımcısı Erdem’e Makam Odasında Ziyaret

        Şanlıurfa Millet Vekili Mehmet Akyürek ve Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş Viranşehir’in derslik , öğretmen, memur ve diğer eğitim-öğretim ile ilgili ihtiyaçları iletmek üzere Milli Eğitim Bakanı Yardımcısı Orhan Erdem’i Ankara’da makam odasında ziyaret ettiler.

        Ziyaret esnasında Vekil Akyürek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ateş Bakan Yardımcısı Erdem’e Viranşehir’in Eğitim-Öğretim ile ilgili sorunları ve ihtiyaçları aktardılar. Konuklarının ihtiyaç ve önerilerini dikkate alan Erdem Şanlıurfa Valisini telefonla arayarak gerekli talimatlarda bulundu. İhtiyaçların giderilmesi konusunda titizlik gösterileceğini belirtti. Aynı zamanda sunulan önerilerin de dikkate alınacağı ve değerlendirileceğini söyledi.

        Vekil Akyürek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ateş ilgiden memnun bir şekilde Bakan Erdem’e teşekkür ettiler. Bakan Erdem ziyaretlerinden ötürü konuklarına teşekkür etti. Ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

 

b39a2c7d-974a-491f-bb34-f7106dd6e431

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.