ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bakan Yılmaz Urfa´da Eğitim Sorunlarını Yerinde Dinledi

        Şanlıurfa´ya gelen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz´ı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´in yanı sıra İl ve diğer İlçe Milli Eğitim Müdürleri hava alanında karşıladı.
Bakan Yılmaz Urfa´da Eğitim Sorunlarını Yerinde Dinledi

        Şanlıurfa´ya gelen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz´ı İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´in yanı sıra İl ve diğer İlçe Milli Eğitim Müdürleri hava alanında karşıladı. Bakan Yılmaz İslam alimleri konferansında ve İl Milli Eğitim Konferans salonunda yapılan konferansta konuşma yaptı. Müsteşar ve genel müdürler okul müdürlerinin sorularını cevapladı.

        Akşam saat 18:00´da Gaptem toplantı salonunda Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Tarım Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa Millet Vekilleri Mehmet Akyürek, Mehmet Ali Cevheri, İbrahim Halil Yıldız, Halil Özcan, Müsteşar Yusuf Tekin, genel müdürler, daire başkanları, il milli Eğitim müdürü ve ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımı ile Şanlıurfa´nın eğitim sorunları çözüm önerileri görüşüldü.

        Viranşehir´in derslik ve öğretmen ihtiyacını Vekil Akyürek ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş dile getirdi. Taşıma sorunları için çözüm önerildi. Toplantı iki buçuk saat sürdü.

 

06-03-2017

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.