ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Öğrenciler Halfeti Turuyla Ödüllendirildi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Viranşehir Koordinatörlüğü ve Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz gençlik kampı startı verildi.
Başarılı Öğrenciler Halfeti Turuyla Ödüllendirildi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Viranşehir Koordinatörlüğü ve Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen yaz gençlik kampı startı verildi. Gençlere yönelik her türlü eğitim ve spor faaliyetlerini sürdüren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrencilere yönelik yaz gençlik kampını başlattı. Halfeti’de bulunan sosyal tesislerde gençlere yönelik gençlik kampı 5 günlük programı içeriyor. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün belirlediği başarılı öğrencilere yönelik yapılan etkinliğe 15 lise öğrencisi ve görevli bir öğretmen katılım gösteriyor. Tekne gezisi, masa tenisi, yüzme, badminton, dart, müzik, safari yürüyüşü, kitap okuma saati, spor karşılaşmaları, bilgi yarışmaları, sabah yürüyüşü ve sportif aktiviteler gerçekleştirecek olan öğrenciler, kendilerine bu imkanı sunan Şanlıurfa Viranşerih koordinatörü Alaaddin milli ve Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürürü Sinan Ateş’e teşekkür ettiler.

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.