ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Böylesi Özel Okullarda Yok

         Viranşehir Kız Anadolu Lisesine yeni laboratuvarlar yapıldı. Bahçelievler mahallesinde bulunan Kız Anadolu lisesine kimya, biyoloji, fizik laboratuvarları ile resim atölyesi açılışı yapıldı. Özel okullarda bile bulunmayan bu modern laboratuvarların açılışı yapıldı.
Böylesi Özel Okullarda Yok

        Özel okullarda bile bulunmayan bu modern laboratuvarların açılışı yapıldı. Açılışa Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, Şube Müdürleri, ilçe nüfus müdürü Faysal Turan ile okul müdürleri ile Bahçelievler mahalle muhtarı İsa Kuş ve çok sayıda davetli katıldı.

       Konu ile ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır; Açılan bu laboratuvarlarımızla “Okulumuz ve öğrencilerimiz büyük bir imkana kavuşmuştur. Diğer okul ve müdürlerimizden de aynı titizliği ve çalışmaları bekliyorum. 2016 2017 yılı yeni  öğretim yılında öğrencilerimiz bu imkandan faydalanacaktır. Şimdiden öğrencilerimize  ve Viranşehir Halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

 

DSC_0026


 DSC_0016

 DSC_0018

 DSC_0031

 DSC_0037

 DSC_0046

 DSC_0052     

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.