ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Elbeğendili Köylüler Ateş’e Teşekkür Plaketi Takdim Etti

        Viranşehir İlçesinde geçtiğimiz günlerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla onarımı tamamlanan ve yeni bir bina görümüne kavuşan Elbeğendi İmam-Hatip Ortaokulu ve İlkokulu müdürü Orhan Karataş, katkılarından ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e teşekkür plaketi takdim etti.
Elbeğendili Köylüler Ateş’e Teşekkür Plaketi Takdim Etti

        Viranşehir İlçesinde geçtiğimiz günlerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkılarıyla onarımı tamamlanan ve yeni bir bina görümüne kavuşan Elbeğendi İmam-Hatip Ortaokulu ve İlkokulu müdürü Orhan Karataş, katkılarından ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e teşekkür plaketi takdim etti.Okul Müdürü Orhan Karataş müdür Ateş’i makam odasında ziyaret etti. Ziyaret esnasında okulun son durumu ile ilgili bilgi verildi.

        Müdür Karataş Plaketi takdim ederken “Okulumuzun tüm yapım, onarım ve güzelleştirme çalışmaları adına tüm köylü, öğrenci ve okulun öğretmenleri adına katıklarınızdan ötürü size teşekkür ediyoruz.”dedi.

        Milli Eğitim Müdürü Müdür Ateş “Okullarımızın sorunlarını çözerken okul kurum ayırımı yapmadan imkânlar dâhilinde tüm kurumlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kaliteli Eğitimin Kaliteli ortamlarda verilebileceğini unutmamak lazım.”dedi.

        Ayrıca okul müdürü Karataş yapmış olmuş olduğu açıklamada “Kaliteli eğitimin kaliteli ortamlardan ve kaliteli öğretmenler vasıtasıyla verilebileceğinin önemini her defasında yaşayan ve yaşatmaya çalışan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Ateş’e köyümüze ve okulumuza kattığı tüm güzelliklerden ötürü bir kez daha teşekkür ediyoruz. “şeklinde ifadeler kullandı.

 

SİNAN HOCA

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.