ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Öğrenciden Ateşe Ziyaret

        Viranşehir ilçe milli eğitim müdürü Sinan Ateş’in eski bir engelli öğrencisi gördüğü rüya üzerine eski öğretmeni ve yeni ilçe milli eğitim müdürü olan Sinan Ateş’i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.
Engelli Öğrenciden Ateşe Ziyaret

        Sakarya ilk öğretim okulunda okuyan bir  kollu ve bacakları olmayan Merve Eder, eski öğretmeni Sinan Ateş’i rüyasında gördü. Engelli öğrenci sabah rüyasını annesine anlattı. Annesi de Merveyi sırtına alarak ilçe milli eğitim müdürlüğüne götürdü. Burada İlçe milli Eğitim müdürü Sinan Ateş tarafından samimi bir ortamda karşılanan öğrenci ve annesi rüyasını öğretmenine anlattı. Eski öğrencisini gören Ateş, öğrencisini gördüğü için çok mutlu olduğunu ifade etti. Öğrencisine Kuranı kerim hediye eden Ateş, öğrencisine bir diz üstü bilgisayar da hediye edeceği sözü verdi. Öğrencisinin boynuna sarılıp öpen Ateş, ziyaret için teşekkür etti. öğrencisi Merve’de samimi karşılama için ilçe millieğtim müdürü Sinan Ateşe  teşekkür etti.

 

 

DSC_0001

 DSC_0002

 DSC_0004

 DSC_0006

 DSC_0008

 DSC_0009

 DSC_0010

 DSC_0012

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.