ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi Son Sürat Devam Ediyor.

         Viranşehir merkez okullarında hemen hemen her okulda akıllı tahtalar gelmiş olup, kimi okulun Akıllı Tahta kurumlumu tamamlanmış kimisinin de kurulumu devam etmektedir.
Fatih Projesi Son Sürat Devam Ediyor.

        Akıllı Tahta kurulumu devam eden Viranşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde (Tarım Lisesi) İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır sınıfları tek tek gezerek gerekli incelemelerde bulundu. Konuyla ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır “Fatih Projesi kapsamında takılan Akıllı Tahtaları yerinde gözlemledik. Takılan tahtalar sayesinde öğrencilerimizin fırsat eşitsizliği giderilecek,  teknolojiyi eğitimin hizmetine sunarak yarınlara daha donanımlı nesiller yetişeceğini umuyoruz. Öğretmenlerimiz için de daha zengin içerik ve materyallerle derslerini sunma imkânı bulacaklar. Bu nedenle Fatih Projesini önemsiyor ve yapılan çalışmaları yerinde gözlemliyoruz.” diye açıklamalarda bulundu.

 

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.