ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinden Dillere Destan Mezuniyet Gecesi

        Viranşehir İlçesinde Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi yönetimi öğrencilerine muhteşem bir mezuniyet gecesi düzenledi. 
Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesinden Dillere Destan Mezuniyet Gecesi

        Viranşehir İlçesinde Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi yönetimi öğrencilerine muhteşem bir mezuniyet gecesi düzenledi. Mezuniyet gecesi Okul bahçesinde düzenlenirken bahçenin düzenlenmesi göz alıcıydı. Törene velileriyle birlikte katılan öğrencilerin çok heyecanlı oldukları gözlendi.

        Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Süleyman Çelik 2016/2017 eğitim öğretim yılında 181 öğrenci mezun ettiklerini öğrencilerin mutluluğunu paylaştıklarını Öğrencilerini yetiştirirken amaçlarının vatana millete yararlı bireyler yetiştirmeye gayret ettiklerini belirterek öğrencilerinin 4 yıl boyunca bir aile sıcaklığını yakaladıklarını onların başarılı olabilmeleri için öğretmenleriyle birlikte çok büyük emeklerin harcandığını ve umarız bu emekler hayat içinde kendini göstermesini ve öğrencilerinin çok başarılı olmasını beklediklerini en büyük mutluluklarının engeli bir öğrencisinde mezun etme gururunu taşıdıklarını ve öğrencilerin bundan sonraki hayatlarında başarılar dileyerek geceyi hazırlayan öğretmenlere teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı. Tören öğrencilerinin diplomalarını almalarıyla devam edildi. Diploma töreninden sonra pasta kesilerek canlı müzik eşliğinde halay çekildi. Işık ve havai fişek gösterisiyle kutlama sonlandırıldı.

 


Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.