ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fidan Dikim Kampanyasında Hedeflenen Sayının 2 Katına Ulaşıldı

        Viranşehir Kaymakamlığı, Millet Vekili Mehmet Akyürek ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan 60 bin öğrenciye 60 bin fidan kampanyası hız kesmeden devam ediyor.
Fidan Dikim Kampanyasında Hedeflenen Sayının 2 Katına Ulaşıldı

        Viranşehir Kaymakamlığı, Millet Vekili Mehmet Akyürek ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü tarafından başlatılan 63 bin öğrenciye 63 bin fidan kampanyası hız kesmeden devam ediyor.

        Şubat ayında başlatılan kampanya çerçevesinde 107 bin adet fidan Viranşehir’de faaliyet gösteren okul ve kurumların bahçelerine ekildi. Kampanyaya start verileli henüz bir ay olmasına rağmen şimdiden ekilen fidan rakamı hedeflenen rakamı neredeyse ikiye katladı.

        Kampanyaya öncülük eden Vekil Akyürek “İlçemizi Yeşil bir Viranşehir’e dönüştürme yolunda bizlere destek olan ve kampanyanın içinde yer alıp kampanyamıza katkıda bulunan tüm kurum/okul yönetimlerine, öğretmenlere ve en önemlisi öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Desteğin sadece resmi kurumlarla sınırlı kalınmaması aynı zamanda vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı ve sorumluk içinde davranmaları gerekmektedir.”dedi.

        Öte yandan kampanya çerçevesinde Gömüllü İlkokulunun bahçesine okulun öğretmen ve öğrencileri tarafından fidanlar dikildi.

 

Viranşehir de 63 Bin Öğrenciye 63 Fidan Kampanyası Hız Kesmeden Devam Ediyor (6)

Viranşehir de 63 Bin Öğrenciye 63 Fidan Kampanyası Hız Kesmeden Devam Ediyor (4)

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.