ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gazi Anadolu Lisesinden Yeryüzü Şekilleri Maketi ve Resim Sergisi

          Kaymakam Dr Huzeyfe CİTER ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR Gazi Anadolu Lisesi’nin düzenlemiş olduğu yeryüzü şekilleri maket ve resim sergisine katıldı.
Gazi Anadolu Lisesinden Yeryüzü Şekilleri Maketi ve Resim Sergisi

          İlçemizin Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Viranşehir Gazi Anadolu Lisesi resim ve maket sergisi düzenledi. Sergiye Kaymakamımız Sayın Dr Huzeyfe CİTER ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR katıldı. İlk önce Gazi Anadolu Lisesi öğrencilerinin hazırlamış olduğu yeryüzü şekillerinin maketinin sergilendiği bölümü ziyaret eden Sayın CİTER’e Okul Müdürü Abdulkadir YOLCU ve okul öğretmenleri refakat etti. Maketlerini sergileyen öğrenciler hazırlamış oldukları yeryüzü şekli hakkında kısa bilgi verdi.

          Maket sergisinin ardından resim sergisini ziyaret eden Kaymakamımız Sayın Dr Huzeyfe CİTER ve beraberindeki heyet resim sergisini çok beğendi. Sergi hakkında bilgi veren Okul Müdürü Abdulkadir Yolcu şunları kaydetti: “Öğrencilerimiz Coğrafya Dersi ile ilgili yeryüzü şekilleri ve nüfus piramidi maketleri yaptılar. Bu maketleri oluştran öğrencilerimiz yaparak ve yaşayarak konuları daha iyi kavramış oldular. Okulumuzda birçok alanda çok yetenekli onlarca öğrencimiz var. Resim alanında yetenekli öğrencilerimizin ürünlerini sergileyerek onların bu alanda teşvik etmiş olduk. Başta Sayın Kaymakamımız Dr Huzeyfe CİTER ve Müdürümüz Ömer SAĞIR olmak üzere herkese katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi

          Sergileri gezdiğini ve sergilenen ürünleri çok beğendiğini ifade eden Sayın CİTER öğrencilere hitaben: ” Çok güzel imkanlara sahipsiniz. Bu imkanları sonuna kadar kullanın ve kendinizi çok iyi yetiştirin. Bizler bu imkanların çoğundan mahrum yetiştik. Ama bizler, sizler için mesaimizin ve imkanlarımızın büyük bir kısmını seferber ediyoruz. Sergilediğiniz ürünler çok güzel. Özellikle resim sergisini çok beğendim. Emeği geçen idareci, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 


gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-1gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-2gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-4gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-5gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-7gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-9gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-10gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-12gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-13gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-14gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-15gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-17gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-18gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-20gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-21gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-22gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-23gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-24gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri-25

gazi-anadolu-lisesi-yeryuzu-sekilleri (19)

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.