ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Germen ilk-Ortaokulu Büyük Onarımla Sil Baştan Yenilendi

        Viranşehir ilçesi Germen mahallesinde bulunan Germen İlk-Ortaokulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla sil baştan yenilendi. 
Germen ilk-Ortaokulu Büyük Onarımla Sil Baştan Yenilendi

        Viranşehir ilçesi Germen mahallesinde bulunan Germen İlk-Ortaokulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla sil baştan yenilendi. okulun iç dış boya, Kalorifer ve çatı onarımını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, yönetici ve öğretmen odası ve diğer iç mekan ekipman masraflarını Okul yönetimi ve okul ile birliği üstlendi. Yapılan büyük onarım sonrasında yepyeni bir bina görümüne kavuşan okulun adeta çehresi değişti. Durumdan memnun olan okul aile birliği başkanı Cevdet Kaynak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e katkılarından dolayı teşekkür ederek, kendisine plaket takdim etti.

        Öte yandan açıklama yapan okul müdürü Emrah Yiğit “Okulun oda kapı giydirmelerini, merdiven yazılarını, yönetici ve öğretmen odası ekipmanları masraflarını kişisel imkânlarımızla sağlamaya çalıştık. Okulumuzun iç ve dış boya, çatı değişimi, kalorifer ekipmanlarının değişimi masraflarını üstlenen ve okulumuzu sil baştan yenilememize yardımcı olan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e sonsuz teşekkür ediyoruz.” Dedi.

 

 

DSC_0032 DSC_0019

1 (2) - Kopya

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.