ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halterde Türkiye 3.sü Oldu.

          Türkiye Halter Federasyonunca 5 – 8 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenen, Okullar arası Türkiye Halter Şampiyonasında  Viranşehir Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halterde Türkiye 3. lüğünü elde ederek büyük bir başarıya imza attılar.
Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Halterde Türkiye 3.sü Oldu.

           Nevşehir´de yapılan bayanlar halter yarışmasında Demet Dokgözlü Türkiye 3. sü oldu. Elde edilen bu büyük başarıdan sonra açıklama yapan okul müdürü Sedat Gören " Türkiye Halter Federasyonunca 5-8 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenen, Okullar arası Türkiye Halter Şampiyonasında "Türkiye 3. sü " olduk. Viranşehir´imize bu büyük gururu yaşatan okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Seda İnce ve Öğrencimiz Demet Dokgözlü ´yü tebrik ediyorum. İnşallah bir sonraki hedeflerimiz Türkiye ve Avrupa Şampiyonluğu" dedi.

 

            Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR Okul müdürü Sedat Gören ,Beden Eğitimi Öğretmeni ve müsabakaya katılan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devam etmesi dileğinde bulundu.

 

  

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.