ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sergi ve Kermes Düzenledi

        Yenişehir Mahallesinde bulunan okulun bahçesinde düzenlenen sergi ve kermesin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, İlçe Tarım Müdürü Siraç Yolcu, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Yaman, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenci ve öğrenci velileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sergi ve Kermes Düzenledi

        Yoğun ilginin olduğu sergide öğrencilerin hazırladığı el sanatları ürünleri, kermeste ise, öğrenci velilerinin hazırladığı yöresel ev yemekleri ve tatlı çeşitleri sunuldu.

 
      Açılışta konuşan Okul Müdürü Sedat GÖREN, geleneksel hale getirdikleri kermesi ve yıl sonu sergisini bu yılda düzenlediklerini belirterek, sergideki amaçlarının öğrencilerinin el emeği- göz nuru ile hazırlamış oldukları ürünleri sergilemek, becerilerinin gelişmesi ve farkındalık oluşturmak olduğunu ifade etti. Gören, kermesten elde dilecek gelir ile de fakir ve muhtaç ailelere yardımda bulunacaklarını söyledi.


      Sergi açılışında davetlilerle yakında ilgilenen Okul Müdürü Sedat GÖREN, sergiye gösterilen yoğun ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sergi ve kermeste maddi ve manevi katkı sunan herkese teşekkür etti.

 

Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenledi

 

Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenlediHadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, SERGİ ve KERMES düzenledi

 

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.