ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hadi Kutlu MTAL, Değerler Eğitimi Çerçevesinde A.Sulutepe İlk-Ortaokulunu Ziyaret etti.

            Viranşehir Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İdareci, Öğretmen ve Öğrencileri Aşağı Sulutepe İlk-Ortaokulunu ziyaret etti. Değerler Eğitimi çerçevesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri güzel bir yardımlaşma ve dayanışma örneği sergilediler.
Hadi Kutlu MTAL, Değerler Eğitimi Çerçevesinde A.Sulutepe İlk-Ortaokulunu Ziyaret etti.

           Okul Müdürü Sedat Gören "Değerler Eğitimi" kapsamında (Yardımlaşma ve Dayanışma Değerleri), öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte, köy okullarımızdan Aşağı Sulutepe (Tılbender) İlkokulunu ziyaret ettik. Hediye ettiğimiz oyuncaklarla Anasınıfı öğrencilerini mutlu etmeye çalıştık. Köy okulumuzun bahçesine hep birlikte ağaç diktik. Öğrencilerin gözlerinde ki mutluluk görülmeye değerdi. Bizi ağırlayan Okul İdaresi ve Öğretmenlerine çok teşekkür ederim" dedi. Ayrıca  Okul Müdürü GÖREN, Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önümüzdeki günlerde de değerler eğitimi çerçevesinde çalışmalarına devam edeceğini belirtti.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.