ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hadi Kutlu MTAL´den Yıl Sonu Sergisi

        Viranşehir İlçesinde şimdiye kadar birbirinden güzel çalışmalar sergileyerek büyük takdir toplayan Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, finali muhtesem "Yıl Sonu Sergisi" ile taçlandırdı.
Hadi Kutlu MTAL´den Yıl Sonu Sergisi

        Yıl Sonu Sergisine; Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Yazı İşleri Müdürü Haşim Yildiz, İlçe Nüfus Müdürü Faysal Turan, Şube Müdürleri İlyas Koyuncu, Zeydan Kurt, Mehmet Şirin Esen, Lütfü Üstüner, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mahmut Turğut, Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı Ahmet Bilen, Viranşehir Derneği Başkanı Murat Karadaş, VİMDER Başkanı İbrahim Turgut, Viranşehir Kızılay Şube Başkanı Hasan Basri Etli, okul/kurum yöneticileri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

        Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit açılış konuşmasında; Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin yıl boyunca yapmış olduğu güzel çalışmalardan dolayı kutladı. Daha sonra gezilen sergi büyük beğeni aldı. *** Sergi hakkında bilgi veren Okul Müdürü Sedat GÖREN ise; serginin öğrencilerimiz tarafından el emeği- göz nuru ile büyük emek harcanarak, yıl boyunca hazırlanan Mesleki çalışmalar olduğunu ifade etti. Okul Müdürü Sedat Gören konuşmasında ayrıca; Meslek Lisesinin öncelikle amacının "Kalifiye Ara Eleman" yetiştirmek olduğunu, bu amaçla öğrencilerin kendi mesleki alanlarında uzman olarak yetişmelerini sağlamak için tüm öğretmenlerle birlikte büyük çaba sarfettiklerini belirtti.

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.