ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezinden Madde Bağımlısı Gençlerimizin Rehabilitasyonu Kursu

      İlçe Halk Eğitim Merkezinde Madde Bağımlısı Gençlerimizin Rehabilitasyonu kursu açıldı.
Halk Eğitim Merkezinden Madde Bağımlısı Gençlerimizin Rehabilitasyonu Kursu

      Viranşehir Halk Eğitim Müdürlüğünce açılmış olan Madde Bağımlısı Gençlerimizin Rehabilitasyonu kursu Merkezimizin Mesleki Kurslarını Sayın Kaymakamımız Dr. Huzeyfe CİTER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR, İlçe Emniyet Müdürü Öner AĞRIDAĞ, İlçe Müftüsü Abdurrakip ARSLAN  ve Buhara Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Mahmut ÇİFTÇİ ziyaretlerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

      Gençlerimize daha iyi bir gelecek için yapılması gereken işler konuşularak en yakın zamanda faaliyete geçirilmesi gerektiği belirtildi.

 

 

Fotoğraf Albümü:

Kaymakamımızın Madde Bağımlısı Gençlik Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti Kaymakamımızın Madde Bağımlısı Gençlik Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti Kaymakamımızın Madde Bağımlısı Gençlik Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti Kaymakamımızın Madde Bağımlısı Gençlik Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti Kaymakamımızın Madde Bağımlısı Gençlik Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.