ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Turan´dan Fedakar Okul Müdürüne Ziyaret

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan´dan Sergen İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Fatma Şadoğlu’na sürpriz ziyaret. Her fırsatta okul ziyaretleri yapıp öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, okul ve öğretmenlerin durumunu yerinde görerek farklı bir İl Milli Eğitim Müdürü profili çiziyor. 
İl Milli Eğitim Müdürü Turan´dan Fedakar Okul Müdürüne Ziyaret

Viranşehir ilçe merkezine 27 km mesafedeki Sergen Mahallesine giden İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Umut Yılmaz, Şükran Büyükhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Şube Müdürleri Ekrem İştin, Zeydan Kurt ve İlyas Koyuncu eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Turan okulun durumu ile ilgili Okul Müdürü Fatma Şadoğlu’ndan bilgi aldı. Okul’daki incelemelerin ardından okulun sorun ve ihtiyaçları not alındı. Daha sonra okul lojmanında kalan Okul Müdürü Fatma Şadoğlu’na beraberindeki heyetle misafir oldu. Okul müdürü misafirlerine yer sofrasinda ikramda bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Turan yemeğin ardından Okul Müdürü Fatma Şadoğlu’na öğrencilerinin eğitimi için yaptığın fedakârlıktan dolayı teşekkür ederek, geleceğin güçlü Türkiye’sini inşa etmek için idealist eğitimcilere büyük bir ihtiyaç olduğunu belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Turan “Kaliteli bir eğitim, heyecanlı, idealist, fedakar bir eğitim kadrosu ile mümkün olabilir. Böyle bir kadro ile vatanına, milletine, insanlığa faydası olan bireyler yetiştirmek çok zor değildir” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Okul Müdürü Fatma Şadoğlu’na çeşitli hediyelerle birlikte Türk Bayrağı hediye etti. Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Okul Müdürü Fatma Şadoğlu İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.   

Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a plaket takdim etti.

 

 

14-01-201814-01-201814-01-201814-01-201814-01-201814-01-2018

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.