ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR´ın Yarı Yıl Mesajı

ilçesimizde 58.177 öğrenci karne sevinci yaşarken İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR Ulusal basına açıklamalarda bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR´ın Yarı Yıl Mesajı

      Viranşehir´de 204 okulda yaklaşık 60 bin öğrencinin eğitim gördüğünü ifade eden Müdür Ömer Sağır, "Tatile giren öğrencilere tavsiyelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır, "Öğrencilerimize tavsiyemiz tatil boyunca bol bol dinlenip kitap okumalarıdır. Kitapla kültürel olarak kendilerini geliştirmeleridir" ifadelerini kullandı.

      Velilere de çağrıda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü, "Velilere, çocuklarına yakınlık göstermelerini ve düşük not nedeni il cezalandırmamalarını tavsiye ediyoruz. Çocuklarımızın ahlaki yönden yetişmesi ve eğitimlerinde başarılı olması için bu şarttır. Biz, ana-babalar ve eğitimciler çocuklarımıza yakın ilgi ve alaka göstererek onlara yardımcı olmalıyız. Çünkü çocuklarımız geleceğimiz ve her şeyimizdir" dedi.

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.