ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SİNAN ATEŞ’İN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM BAŞLANGIÇ MESAJI

  Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Öğrencilerim ve Velilerim     2017–2018 eğitim-öğretim yılının 2. dönemine başlamış olmanın heyecan ve mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.  
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SİNAN ATEŞ’İN 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 2. DÖNEM BAŞLANGIÇ MESAJI

Öğrenciler, ülkemizin geleceğidir. Öğrencilerimizi ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirmek, hayata ve üst öğrenim kurumlarına hazırlamak başlıca görevimizdir. Unutulmamalıdır ki kalbine giremediğimiz öğrencinin kalıbına söz geçiremeyiz. Eğitimde öncelikle başarılı olmak için öğrencilerimizin duygularına hitap edebilmeliyiz.

 

Değerli öğretmen arkadaşlarım, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının İkinci Dönemi ile birlikte bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak, onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakarlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür ederim. Sizlerle meslektaş olmanın verdiği gururla şahsınıza ve üstün gayretlerinizle yetişen geleceğimizin teminatı öğrencilerimize başarılarla dolu bir eğitim-öğretim dönemi dilerim.

 

Sevgili öğrenciler, kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. Siz sevgili öğrencilerimize yönelik olarak okullarımızda eğitim öğretim faaliyetlerinin yanında her seviyede beceri, yetenek, sportif ve kültürel gelişim etkinlikler de dönem boyunca artarak devam edecektir. Sizleri çok seviyor ve sizlere güveniyoruz.

 

Sayın veliler, bize emanet ettiğiniz öğrencilerimizin fenni, milli, manevi ve ahlaki yönden gelişimi için tüm imkanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Bu süreçte siz kıymetli velilerin ,öğrencilerimizin muvaffakıyetinde büyük bir rol üstlendiğini biliyor; eğitim faaliyetlerinin başarılarla taçlandırılması için siz kıymetli velilerin eğitim-öğretim faaliyetlerinde etkin rol almak suretiyle desteklerinizi bekliyoruz.

 

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Sinan ATEŞ

Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.