ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNŞAATI DEVAM EDEN LİSE KAMPÜSÜ İNCELENDİ

Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş inşaatları devam eden eğitim-öğretim kurumlarını denetleme programı çerçevesinde, Yenişehir Mahallesinde yapımı devam eden bir lise kampüsünde incelemelerde bulundu.
İNŞAATI DEVAM EDEN LİSE KAMPÜSÜ İNCELENDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e inşaat ve yatırımlardan sorumlu şube müdürü Mehmet Şirin Esen ve inşaat ve yatırımlardan sorumlu Milli Eğitim Personeli Ebubekir Karadağlı eşlik etti.

İnşaatı devam eden kampüsün 4 farklı binada 120 derslik, 200 kişilik pansiyon ve 2 adet atölyeden oluştuğunu belirten Ateş “Yapımı devam eden kurum inşaatlarını denetleme programı çerçevesinde bu günde bir lisemize ait kampusu ziyaret edip denetledik. 2019 yılında yapımı tamamlanacak bu kampusun Viranşehir halkımızın ihtiyacını fazlasıyla karşılayacağı kanaatindeyim. Halkımıza hizmetin en iyisini yapmak istiyoruz. Allahın izniyle bu hedefimize adım adım ilerliyoruz.” Şeklinde ifadeler kullandı.

Sonrasında Müdür Ateş “Firma yetkililerinden inşaatla ilgili bilgileri not aldıktan sonra alandan ayrıldı.

 


Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.