ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kalp Nakli Olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanına Ziyaret

Viranşehir İlçesinde bir süre önce kalp yetmezliğinden dolayı Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başarılı bir ameliyatla kalp nakli olan Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe Personeli Seyithan Çoban evinde ziyaret edildi.
Kalp Nakli Olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışanına Ziyaret

Ziyarette İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü ile Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Çoban hazır bulundu. Kaymakam Çimşit ve beraberindeki heyet Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe Personeli Seyithan Çoban’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Seyithan Çoban’dan hastalığı ile ilgili bilgi alan Kaymakam Çimşit, organ nakli ile şifa bulan Seyithan Çoban gibi birçok hastanın organ nakli beklediğini belirterek organ bağışının hayat kurtardığına vurgu yaptı.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe Personeli Seyithan Çoban, Kaymakam Çimşit ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

 

16-01-201816-01-201816-01-201816-01-201816-01-2018

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.