ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Cimşit Eğitim-Öğretimin İlk Gününde Öğrencilerin Heyecanını Paylaştı

     Viranşehir´de Kaymakam Ömer Çimşit 2017 - 2018 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde öğrencilerin ilk ders heyecanına ortak oldu. İlk ders zili ile birlikte Sakarya İlkokuluna gelen Kaymakam Ömer Çimşit okulda incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Fuat Alkan´dan okul hakkında bilgi alan Kaymakamı Ömer Çimşit öğrencilerle sohbet etti.
Kaymakam Cimşit Eğitim-Öğretimin İlk Gününde Öğrencilerin Heyecanını Paylaştı

     Yeni eğitim-öğretim yılının başarılarla dolu bir yıl olması temennisinde bulunan Kaymakam Ömer Çimşit: " İlk ders zilinin şehrimiz başta olmak üzere tüm ülkemize başarılarla bir dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Siz değeri öğrencilerimizin ilk ders heyecanını canı gönülden paylaşıyorum. İlçemizde eğitimin istenen seviyelere ulaşmasını sağlamak için önceden olduğu gibi bundan sonrada tüm kurumlarımızla gereken desteği vermeye devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan sizlerin çok büyük işler başaracağına inanıyorum. Sizlere ve bizlere çok büyük görevler düşüyor. Hep birlikte çalışarak Ülkemize ve Aziz Milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlere hayatın her alanında başarılar diler, yeni eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimiz başta olmak üzere tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

     Öğretmenler ile öğretmenler odasında bir araya gelen Kaymakam Ömer Çimşit öğretmenler ile sohbet etti.

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.