ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Çimşit Kursiyerlere Sertifikalarını Dağıttı

      İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Halk Eğitim Merkezi ve Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürlüğü ortaklığı ile açılan meslek edindirme kurslarından mezun olan kursiyerlerin sertifika dağıtım törenine katıldı.
Kaymakam Çimşit Kursiyerlere Sertifikalarını Dağıttı

İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Halk Eğitim Merkezi ve Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürlüğü ortaklığı ile açılan meslek edindirme kurslarından mezun olan kursiyerlerin sertifika dağıtım törenine katıldı.

Halk Eğitim Merkezinde gerçekleşen dağıtım törenine Kaymakam Çimşit, Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen, İŞKUR İl Müdür Yardımcı Ahmet Kürek, Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, İlçe Milli Eğitim Şübe Müdürü Ekrem İştin, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Yılmaz, mesleki eğitim koordinatörleri ve kursiyerler katıldı.

1 dakikalık saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı’nın ardından başlayan programda Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kursların tanıtımı yapıldı.

Kursiyerler tarafından el emeği göz nuru ürünlerin olduğu sergiyi Kaymakam Çimşit, beraberindeki heyetle gezdi. Suriyeli öğrencilerin çizdiği resimler ile öğretmenlerin hazırladığı yağlı boya resim sergisi heyetin büyük beğenisini topladı.

Halk Eğitim Merkezi tarafından inşa edilen Ömer Halisdemir Çeşmesinin açılışı Kaymakam Çimşit ve Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen tarafından yapıldı.

Törenin sonunda meslek edindirme kurslarından mezun olan kursiyerlere sertifikaları Kaymakam Çimşit, Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen tarafından verildi.

Halk Eğitim Merkezine verdikleri destekten ötürü Kaymakam Çimşit, Şanlıurfa İŞKUR İl Müdürü Lezgin Özmen ve İl Müdür Yardımcısı Ahmet Kürek’e teşekkür plaketi takdim edildi. 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.