ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Çimşit ve Müdür Ateş İnşaatı Devam Eden Anaokulunda İncelemelerde Bulundu

Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş Şırnak Mahallesinde yapımı devam eden anaokulunda incelemelerde bulundu.
Kaymakam Çimşit ve Müdür Ateş İnşaatı Devam Eden Anaokulunda İncelemelerde Bulundu

Viranşehir Kaymakamı Ömer Çimşit ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş Şırnak Mahallesinde yapımı devam eden anaokulunda incelemelerde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’te inşaatı devam eden Anaokulu hakkında bilgi alan Kaymakam Ömer Çimşit: ” Çocuklarımızı fiziksel olarak yeterli mekanlarda geleceğe hazırlamak için çalışıyoruz. Bu alanlardan çocuklarımız, öğretmenlerimizin ve velilerimiz faydalanacaklardır. Şırnak Mahallesinde inşaatını devam eden okulumuz 3 katlı ve 1300 metrekarelik alanda yükseliyor. 1 Milyon TL + KDV mal olan okulumuzun eğitim öğretim sezonuna yetişmesini umut ediyoruz. Bu okullardan yetişecek evlatlarımızın çevresine, vatanına ve milletine faydalı bireyler olarak yetişmesini diliyor, yeni okulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.