ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam CİTER Başarılı Beden Eğitimi Öğretmenlerini Ödüllendirdi.

          Viranşehir’e tarihi başarılar kazandıran Beden eğitimi öğretmenleri ödüllendirildi. Özellikle son iki yıldır, güreş, voleybol, hentbol ve halter gibi birçok spor dalında öğrencilerimiz dereceye girdi. Dereceye giren öğrencileri Kaymakamımız Sayın Dr Huzeyfe Citer, davet etmiş ve öğrenciler çeşitli hediyeler ile ödüllendirilmişti.
Kaymakam CİTER Başarılı Beden Eğitimi Öğretmenlerini Ödüllendirdi.

          Bu öğrencilerin öğretmenleri olan Yaban İlkokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Serkan Üç, Kırlık Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni  Ahmet Esen, Hadi Kutlu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Seda İnce, METEM Beden Eğitimi Öğretmeni Gökhan Behlül, Hürriyet Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim Esen ve Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Koordinatörü Abdullah Taşdemir davet edildi. Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır da ödül töreninde hazır bulundu.

          BAŞARININ MİMARI ÖĞRETMENLER

          Kaymakamımız Sayın Dr Huzeyfe Citer spor dallarında dereceye giren öğrencilerin öğretmenlerini davet ederek başarı belgesi ile ödüllendirdi. Elde edilen başarıdaki öğretmenlerin katkısına vurgu yapan Sayın Citer şunları kaydetti: “ Farklı okullarından Viranşehir’i temsil eden öğrencilerin başarısında öğretmenlerinin çok büyük payı vardır. Öğretmenler hem öğrencileri ile iyi bir iletişim kurmuş, hem eğitimleri için kısıtlı imkanlara rağmen özverili bir şekilde çalışmışlardır. Başarıya bedava ulaşılamıyor. Başarı emek ve gayret isteyen bir olgudur. Öğretmenlerimiz fedakarlık göstererek bu başarıyı hem öğrencilerine hem de Viranşehir halkına yaşatmış oldular” dedi.

          Öğretmenlere başarı belgesi ve ödül takdim eden Kaymakamımız Sayın Dr Huzeyfe Citer program sonunda öğretmenlerle bir hatıra fotoğrafı çekti.

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.