ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam CİTER´den Kırsal Mahalle Okullarına Ziyaret.

        Viranşehir Kaymakamı Dr Huzeyfe Citer Eser Mahallesi İlkokulunu ziyaret etti. İlçe merkezine 25 km uzaklıktaki okulda incelemelerde bulunan Kaymakam Dr Huzeyfe Citer’e, Okul Müdürü Mehmet Ali Hançer de eşlik etti.
Kaymakam CİTER´den Kırsal Mahalle Okullarına Ziyaret.

        Okul müdürü ve okul öğretmeninden okul hakkında bilgi alan Kaymakam Citer, öğrencilerin okula devam etmeyen öğrencilerin aileleri ile görüşülerek devam sorunun giderilmesini istedi. Okulun eski yapı olduğunu kaydeden Okul Müdürü Mehmet Ali Hancer, buna rağmen öğrencilere iyi bir eğitim hizmeti vermeye çalıştıklarını belirtti. Bazı ailelerin çocuklarını okula gönderme konusunda çok isteksiz oldukları belirten Hançer, okul öğretmeni ile birlikte aileleri ziyaret ederek ikna etmeye çalıştıklarını belirtti. Kaymakam Dr Huzeyfe Citer ilkokulu inceledikten sonra öğrencilere çeşitli oyuncak dağıttı. Kendilerine oyuncak hediye edilen çocuklar çok mutlu olurken bazı öğrenciler Kaymakam Citer’e teşekkür etti. Okul yönetimine özellikle okula gönderilmeyen çocukların eğitime kazandırılması hususunda hassas davranmalarını isteyen Kaymakam Citer daha sonra ilçe merkezine döndü.

 

viransehrir-eser-mahallesi-kaymakam-citer-1

viransehrir-eser-mahallesi-kaymakam-citer-2

viransehrir-eser-mahallesi-kaymakam-citer-3

viransehrir-eser-mahallesi-kaymakam-citer-4

viransehrir-eser-mahallesi-kaymakam-citer-5

viransehrir-eser-mahallesi-kaymakam-citer-6

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.