ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Ömer Çimşit Başarılı Öğretmenleri Ödüllendirdi

        Viranşehir’de TEOG Sınavı, Spor müsabakaları başta olmak üzere çeşitli alanlarda yaptıkları çalışmalardan dolayı başarılı olan öğretmenlere başarı belgesi verildi.
Kaymakam Ömer Çimşit Başarılı Öğretmenleri Ödüllendirdi

        Viranşehir’de TEOG Sınavı, Spor müsabakaları başta olmak üzere çeşitli alanlarda yaptıkları çalışmalardan dolayı başarılı olan öğretmenlere başarı belgesi verildi. Viranşehir Kaymakamlığı’nda gerçekleştirilen törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Şube Müdürü Zeydan Kurt ve öğretmenler katıldı. Kaymakamlık makamında öğretmenlere başarı belgelerini tek tek takdim eden Kaymakam Ömer Çimşit, eğitime katkılarından dolayı öğretmenleri tebrik etti. Başarı belgelerinin dağıtımının ardından Kaymakam Ömer Çimşit, Kaymakamlık Toplantı Salonunda öğretmenlerle bir araya geldi.

        İlçede eğitime dair öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinleyen Kaymakam Ömer Çimşit: “ Sizlere verdiğimiz belgeler başarılı çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılığını olamaz. Eğitime kattığınız maddi ve manevi destek geleceğimizin mimarı olan çocuklarımızın yetişmesinde büyük bir değere sahiptir. Amacımız, gayretlerinizin ve çabalarınızın tarafımızdan görülüp bilindiğini, farklılık yarattığınızı bu çabanızın karşılığı olmasa da boşuna harcanmış bir emeğiniz olmadığını hatırlatmak istedik” dedi.

        İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, fark yaratan başarılı öğretmenleri kutlayarak şunları kaydetti: “Viranşehir’de son bir yılda eğitim alanında önemli başarılar kaydedildi. Bu başarıların elde edilmesinde Kaymakam Ömer Çimşit’in büyük bir rolü bulunmaktadır. Her zaman yanımızda olan ve bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit’e şahsım ve İlçe Milli Eğitim Camiası adına teşekkür ediyorum” dedi. Yapılan istişare toplantısının ardından Kaymakam Ömer Çimşit, öğretmenler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 


Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.