ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırlık Ortaokulu Başarıya Doymuyor

          18-22 Mart 2015 tarihleri arasında Şanlurfa Gap Arena Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Güneydoğu Anadolu Bölgesi küçük kızlar hentbol grup maçlarında rakipleri olan Mardin Kız Hentbol Diyarbakır Kız Hentbol ve Kahramanmaraş kız hentbol takılmalarını yenerek bölge birincisi olan Kırlık Ortaokulu Kız hentbol takımımız 02-05 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak olan Türkiye yarı finallerine katılmaya hak kazanmıştır.
Kırlık Ortaokulu Başarıya Doymuyor

          Bu başarıdan dolayı açıklama yapan okul müdürü Eyüp ERSAN "Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmenleri ve öğrencileri kutluyorum yarı finalde de aynı başarıyı göstereceklerine olan inancım tamdır." şeklinde konuştu. Aynı açıklamalara benzer açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR "Kırlık Ortaokulu Kız Hentbol takımını finale kadar yükseldiğini görme arzusundayız. Başarılı olan Tüm takım oyuncularını ve onların bu seviyeye gelmesini sağlayan öğretmenleri tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum." dedi.

 

 

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.