ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırlık Ortaokulundan Bir Başarı Daha

          Daha önce ilçemizde yapılan okullar arası hentbol müsabakalarında ilçe birincisi olan Kırlık Ortaokulu hentbol takımlarımız Şanlıurfa İlinde yapılan il müsabakalarında Kız hentbol takımı il birincisi, Minik erkekler Hentbol takımı il üçüncüsü ve Yıldız erkekler hentbol takımı il ikincisi oldu.
Kırlık Ortaokulundan Bir Başarı Daha

          Haber ile ilgili görüşü alınan okul müdürü Eyüp ERSAN: "Takımlarımızın oluşturulmasında, çalıştırılmasında, Maddi ve manevi emeği olan beden eğitimi öğretmenimiz Ahmet ESEN ve yine maddi manevi yönden katkılarını eksik etmeyen okul aile birliği başkanımız Muzaffer ABA´ya teşekkür eder, Tüm öğretmen ve öğrencilerimizin başarılarının devamını dilerim." dedi.

          İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR´ İlde yapılan müsabakada derece alan öğrencileri ve öğretmenlerini makamında ağırladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR derece alan öğrencileri tek tek tebrik ederek başarılarının devam etmesi dileğinde bulundu.

 

 

 

Fotoğraf Albümü:

Kırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı DahaKırlık Kolejinden Bir Başarı Daha

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.