ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kitap Toplama Kampanyası

      Viranşehir Kaymakamlığı öncülüğünde 4 farklı kurum "Okuduğunuz tüm kitaplara talibiz" sloganıyla Kitap toplama kampanyası başlattı. 
Kitap Toplama Kampanyası

      Viranşehir Kaymakamlığı, Viranşehir Belediyesi, Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Viranşehir Kütüphane Müdürlüğü ortak bir projeye imza atarak "Kitap Toplama Kampanyası" başlattı.

      Aydınlık bir gelecek için, "Okuduğunuz tüm kitaplara talibiz" diyen 4 kurum çağrıda bulunarak, kampanyaya destek verilmesini istedi. Kitap toplama adresi olarak Kültür ve Sanat Merkezi Kışla Mahallesi Antin Caddesi olarak belirlendi. Kampanya destek vermek isteyenler bir veya iki veya daha fazla kitabı imzalı olarak gönderebilecek.

      Okunan tüm kitapların okunmamışlar için yeni olacağı anlayışını benimseyen ve konuya dair açıklamalarda bulunan Kaymakam Ömer Çimşit "Tüm Eğitim sevdalılarının desteğini bekliyoruz. Kampanyamıza 1 adet imzalı kitabınızı bekliyoruz. Tüm Viranşehirli dostlarımızın desteği bizleri sevindirecektir" dedi.

 

23-11-2017

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.