ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

METEM´in Sırtını Yere Getiremediler.

           Viranşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (Metem) Şanlıurfa´da yapılan gençler güreş müsabakalarında 3´ü İl birinciliği olmak üzere toplam 5 madalya kazandı.
METEM´in Sırtını Yere Getiremediler.

           Viranşehir Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (Metem) Şanlıurfa´da yapılan gençler güreş müsabakalarında 3´ü İl birinciliği olmak üzere toplam 5 madalya kazandı.

            Şanlıurfa´da Gençler B kategorisinde yapılan güreş müsabakalarına toplam 3 öğrenci ile katılan Öğrencilerimiz 5 madalya ile döndü. Rakiplerine minderi dar eden öğrencilerimiz Viranşehir´in gururu oldu. Okul Müdürü Kasım Solcukbugen başarının mimarlarından Beden Öğretmeni Gökhan Behlül ve Öğrenciler Yasir Elalmış, Abdulsamet Atmaca ve Ahmet Şahin´i tebrik ederken başarılarının sportif dallarında da devam edeceğini söyledi. Solcukbugen" Beden Eğitim Öğretmenimiz ve Öğrencilerimiz bu alanda katılım yapmak istediklerini söyleyince bizlerde idare olarak her türlü desteği verdik. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Ateş hocamızın da desteği ile çocuklarımızı Şanlıurfa´daki müsabakalara gönderdik. Alınan bu başarılı sonuçtan dolayı hem öğretmenimizi hem de öğrencilerimizi yürekten kutluyorum" dedi.

            Şanlıurfa´da yapılan B Gençler kategorisinde Grekomende 76 Kg.da Yasir Elalmış İl 1.si, Serbest stilde 50 Kg.da Abdulsamet Atmaca İl 1.si ve Serbest stilde 42 Kg. da Ahmet Şahin İl 1. si oldular. Ayrıca Grekomen de 50 Kg.da Abdulsamet Atmaca İl 2.si ve 42 Kg.da Ahmet Şahin de İl 3. sü oldular. Böylece 3 Öğrenci ile toplamda 5 madalya kazanılmış oldu. Rakiplerine minderi dar eden gençlerimiz bu üç kategoride Batman´da yapılacak olan Bölge birinciliği için Şanlıurfa´yı temsil edecekler. Müsabakalar 3 - 5 Mart 2017 tarihinde yapılacak.Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.