ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Ateş´ten Hodri Meydan

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´ten Hodri Meydan Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş hakkında başlatılan karalama kampanyasına sert tepki gösterdi.
Müdür Ateş´ten Hodri Meydan

Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladığından bu yana İlçe Milli Eğitiminin büyük başarılara imza attığını ifade eden Sinan Ateş: " Geleceğimizin teminatı yavrularımız için her şeyi yapmaya hazırım. Ben koltuk sevdası ve ikbal peşinde değilim. Yavrularımızın geleceği ve istikbalinin peşindeyim. Abdestimizden şüphemiz yok. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız da yok. Çünkü biz kendimizi tanıyoruz. Eğitim Camiası ve çalışma arkadaşlarımız bizleri biliyor. Hakkımızda başlatılan çirkin ve alçakça saldırıların haysiyetli ve onurlu olmasını zaten beklemiyoruz. Yine iftira ve çamur atma şeklinde gerekleşen bu iftiralar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün elde ettiği başarıların hazmedilememesinden başka bir şey değildir. Ben iftira atanlara sesleniyorum.  Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. Elinizde ne var ortaya koyun. Bu ülkede hukuk var kanun var. Viranşehir adliyesinin ve savcılığının adresini herkes biliyor. Gidin ve suç duyurusunda bulunun dedi.

Başlatılan iftira kampanyasına karşı hukuki olarak hakkını arayacağını belirten Ateş: " Bu koltuklar ve makamlar bize emanettir. Bizler bu koltukları hizmet için bir araç olarak görüyoruz. Her çalışmamız kanuna ve hukuka göre yapılıyor. Aleyhimizde atıp tutanlara bizim olmayan bu makama ihanet ettiğimizi iddia ediyorsanız. Hakkımızda suç duyurusunda bulunun dedik. Bizlerde yine aynı makamda bize iftira atanlardan hakkımızı soracağız. Gerekli girişimleri başlattık" dedi

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.