ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Ateş´ten Personele Bayram Hediyesi

        Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Ramazan Bayramı öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına hediye paketi verdi.
Müdür Ateş´ten Personele Bayram Hediyesi

        Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, Ramazan Bayramı öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına hediye paketi verdi. Gül mamullerinden oluşan hediye seti Rosella Gül bahçesinden sipariş edilerek her personel için ayrı ayrı paketlendi. Müdür Ateş mesainin bitimine doğru İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün odalarını tek tek dolaşarak personele çalıştıkları masa başında hediyelerini vererek sürpriz yaptı.

        Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ise ilk defa yapılan böyle bir uygulama nedeniyle şaşkınlık ve sevinci bir arada yaşayarak müdür ateşe teşekkür etti. Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş yaptığı açıklamada," Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Hadis-i Şeriflerinde insanların birbirleriyle ilgilerinin kesmemesi ve irtibatlarının kopmaması için hediyeleşmeyi buyurmuştur. Biz bir nevi bu buyruğu yerine getirmiş olduk. Bayramlarda ve özel günlerde bunu bir gelenek haline getirmeyi düşünüyoruz. Ayrıca personelimize özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum"ifadelerini kullandı.

 


Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.