ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde Elektronik Mesai Takibi Başladı.

        Viranşehir Milli Eğitim Müdürlüğü mesai takibi için elektronik imza sistemine geçti. Bina giriş çıkışına konulan cihaz ile mesaiye gelen memurlar parmak izini okutacak. Elektronik bir şekilde mesai takibi yapılarak işe giriş çıkış saatleri kontrol altına alınacak.
Müdürlüğümüzde Elektronik Mesai Takibi Başladı.

        Göreve yeni başlayan Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’in icraattı memurların mesai düzenini sağlamak amacıyla yeni bir sistem geliştirmek oldu. Ateş, Milli Eğitim Müdürlüğünü ‘hayırlı olsun’ ziyaretine gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek ve AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım’a sistemi tanıttı.

        Akyürek, sistemin bir yenilik olduğunu ve böylece imza külfetinden kurtulduğunu söyledi. Akyürek;” Parmak izi sistemi ile işe geldi gelmedi problemi ortadan kalkacak. Sistem ile kim ne zaman gelmiş ne zaman çıkmış belli olacak. Milli eğitim müdürümüze teşekkür ediyorum.” Dedi.

        Sinan Ateş ise mesai giriş çıkışlarının elektronik bir ortamda takip edileceğini ve bunun mesai düzeni açısından önemli olduğunu bildirdi. Teknolojik ortamlarda istifade etmenin bir yenilik olduğunu kaydetti.

 

MİLLİEĞETİM (5)

MİLLİEĞETİM (1)

 MİLLİEĞETİM (7)MİLLİEĞETİM (8)

MİLLİEĞETİM (6)

 MİLLİEĞETİM (4)

 MİLLİEĞETİM (3) 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.