ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden Eminiyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

        Viranşehir Bahçelievler İmam-Hatip Ortaokulu İlçe Emniyet Müdürlüğüne destek ziyaretinde bulundu.
Öğrencilerden Eminiyet Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

        Viranşehir Bahçelievler İmam-Hatip Ortaokulu İlçe Emniyet Müdürlüğüne destek ziyaretinde bulundu. Bahçelievler İmam-Hatip Ortaokulu İlçe Milli Eğitim müdürlüğünü temsilen İstanbul’da polislerimize yönelik gerçekleştirilen hain saldırı nedeniyle Viranşehir Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

        Okul öğretmenleri ve öğrenciler bu acı günlerinde emniyet mensuplarının yanında olduğunu bildirip pozitif motivasyon verme imkanı bulduklarını söyledi. Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Okul Müdürü Fethi Yıldırım “Çocuklarımızın istekli halleri güvenlik güçlerimizin gözlerindeki inanç dolu umutlu bakış bizi bir kez daha yarınlar adına umutlandırdı. Bir kez daha şehit polislerimize Allah’tan rahmet ve tüm ülkemize başsağlığı diliyorum” dedi.  Ziyarete giden heyeti Emniyet müdürü Esat Uğur ve müdür yardımcıları kapıda karşıladı. Bahçelievler İmam-Hatip Ortaokulu Öğrencilerinin okuduğu şiirler ve şehitlerimizin ruhuna gönderilen bayrak ve kuran da ziyarete anlam kattı.

        Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü temsilen bu organizasyonu gerçekleştiren Viranşehir İmam Hatip Ortaokulu’na teşekkür etti.

        Ateş “Polisimize desteğimizin ve güvenimizin tam olduğunu hissettirmek en büyük mutluluk oldu. Bu güzel etkilikte emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şunu bir kez daha yüksek sesle haykırıyoruz. Başaramayacaklar, bayrağımızı indiremeyecekler, vatanı bölemeyecekler, ezanımızı susturamayacaklar. Biz biriz, diriyiz, beraberiz ve polisimizle birlikteyiz.”dedi.

 

DSC_0046

 DSC_0048

 DSC_0051

 DSC_0054

 DSC_0055

 DSC_0058

 DSC_0060

 DSC_0063

 DSC_0065

 DSC_0067

 DSC_0070

 DSC_0071

 DSC_0073

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.