ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımızdan Hırsızlık Yapanlar Yakalandı.

        Viranşehir Anadolu Lisesi ve Yenişehir Ortaokulundan hırsızlık yapan 3 şahıs gözaltına alındı. 
Okullarımızdan Hırsızlık Yapanlar Yakalandı.

        Viranşehir Anadolu Lisesi ve Yenişehir Ortaokulundan hırsızlık yapan 3 şahıs gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, Viranşehir ilçesinde Viranşehir Anadolu Lisesi ve Yenişehir Ortaokuluna giren hırsızlar okuldaki televizyon, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile tablet bilgisayarları çaldı. Viranşehir İlçe Emniyet Müdürlüğünün yaptığı çalışma sonunda hırsızlık olayına karışan şüpheliler K.Y., V.A. ve E.Ş. gözaltına alındı. Şüpheli şahısların belirttikleri adreslerde yapılan aramalar sonucunda çalınan elektronik eşyalar kırsal çalıların ve kayaların arasına gizlenmiş şekilde bulundu. Çalınan eşyalar eksiksiz şekilde okullara teslim edildi. Viranşehir Anadolu Lisesi ve Viranşehir Ortaokulundaki hırsızlık olayına karıştıkları gerekçesi ile üç şahıs mahkemeye sevk edildi.

        İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş özverili bir şekilde sıcağı sıcağına hırsızlık olayını aydınlatıp şüphelileri mahkemeye sevk eden Viranşehir Emniyet Müdürlüğüne ziyarette bulunarak teşekkür etti.

 

viransehir-okul-hirsiz-1

viransehir-okul-hirsiz-2

viransehir-okul-hirsiz-3

hırsızlık 2016 (1)

 hırsızlık 2016 (3)

 hırsızlık 2016 (4)

 hırsızlık 2016 (6)

 hırsızlık 2016 (7)

 hırsızlık 2016 (10)

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.