ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Evinim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

          Özel Evinim Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mehmet ERDURAN, Öğretmen ve öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR´ı makamında ziyaret ettiler.
Özel Evinim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti.

           Özel Evinim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerini karşılayan  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR, kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirerek öğrenciler ile bir süre sohbet etti. Merkez öğretmenlerinden kurumun çalışmaları ve özel eğitim öğrencileri hakkında detaylı bir bilgi alan Ömer SAĞIR, "Özel Eğitim öğretmenliğinin sevgi, sabır ve metanet içinde icra edilecek bir meslek olduğunu vurgulayarak her türlü imkan ve olanakların yerinde kullanılması, hayata daha iyi tutunabilmeleri adına gerekli  hizmetlerin yapılması için her zaman gereken önem ve titizlik gösterilmesi gerekmektedir. Müdürlüğümüzce 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Özel Eğitim öğrencilerine hizmet amacıyla özel eğitim uygulama okulu faaliyete başlamıştır. Özel Eğitim Öğrencilerimiz taşımalı eğitim kapsamında evlerinden alınarak eğitim gördükleri kurumlara ücretsiz taşındığını ifade etti."
          Özel Evinim Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğretmen ve öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer SAĞIR kendilerine teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.