ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sinan Ateş´ten Sağlık Meslek Yüksekokul Müdürü Ali Seyrek´e İadeyi Ziyaret.

        İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş´ten Viranşehir Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürü Ali Seyrek´e iadeyi ziyarette bulundu.
Sinan Ateş´ten Sağlık Meslek Yüksekokul Müdürü Ali Seyrek´e İadeyi Ziyaret.

        2016-2017 öğretim yılında Şanlıurfa Harran Üniversitesi bünyesinde faaliyete başlayan Viranşehir Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne görevlendirilen Ali Seyrek´e ilçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş iadeyi ziyarette bulundu. Hayırlı olsun dileklerini tekrarlayan Sinan Ateş yapıtığı açıklamada Sağlık Meslek Yüksekokulu müdürlüğü ile koordineli bir çalışma yürüteceklerini ifade ederek Liselerimizde yapacağımız anketlerle öğrencilerimizin arz ve taleplerini daha sağlıklı bir şekilde elde edebileceklerini vurguladı. Sağlık Meslek Yüksekokulu Müdürü Seyrek´te yaptığı açıklamada Bu yıl başlangıç olarak sadece Hemşirelik bölümünün açıldığını 32 si bayan 20 si erkek olmak üzere toplamda 52 öğrencilerinin bulunduğunu ilerleyen süreçte ilçe milli eğitim müdürlüğü ile yapacağımız koordinasyonla arz ve talep doğrultusunda diyaliz, fizyoterapi, ilk ve acil yardım gibi bölümlerinde açılabileceğini ifade etti. 

 

PROF. DR. ALİ SEYREK KİMDİR?

        Prof. Dr. Ali SEYREK 1956 yılında Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinde doğdu. 1988 yılında Almanya’nın Berlin Teknik Üniversitesi Yer Bilimleri Fakültesi, Mineraloji bölümünden mezun oldu. Aynı Üniversite’de Lisans Üstü Eğitimini de tamamladıktan sonra ülkesine döndü. 1991 yılında Dicle Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimleri Ana Bilim Dalında Uzman olarak meslek hayatına başladı. 1994 yılında Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Toprak Bilimleri Ana Bilim Dalında Doktorasını tamamladı. Sırasıyla 1995 yılında Yardımcı Doçent, 1999 yılında Doçent ve 2008 yılında ise Profesör oldu. 1986–88 tarihleri arasında Berlin Senatosu Okul İşleri Senatörlüğünde yabancılar danışmanlığını yaptı ve burada yabancı gençlerin mesleki eğitimi ile ilgili birçok projede çalıştı. 1994–96 tarihleri arasında Harran Üniversitesi GAP Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü, 1996–97 tarihleri arasında Viranşehir Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü, 1997–99 tarihleri arasında Harran Üniversitesi Genel Sekreterliği, 1999–2005 Harran Üniversitesi GAP Araştırma Koordinatörlüğü, 2002–2004 tarihlerinde Üniversite Senato Üyeliği, Ziraat Fakültesi Fakülte Kurulu üyeliği ve halen Ziraat Mühendisliği Program Başkanlığı ve Viranşehir Sağlık Meslek Yüksekokulu müdürlüğü görevini yürütmekte olup, 50’nin üzerinde ulusal ve uluslararası düzeyde yayınlanmış eserleri mevcuttur.

 

DSC_0044

DSC_0046

DSC_0049

DSC_0050

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.