ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temizlikte Viranşehir’in gururu oldular

        İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Viranşehir kız Anadolu Lisesi Viranşehir imam hatip lisesi ve Viranşehir Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine teşekkür belgesi verildi.
Temizlikte Viranşehir’in gururu oldular

        İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Viranşehir kız Anadolu Lisesi Viranşehir imam hatip lisesi ve Viranşehir Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine teşekkür belgesi verildi. Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığınca başlatılan “Temiz Okul, Sağlıklı Okul ” projesi kapsamında yapılan denetimlerde beyaz bayrak alan Viranşehir’deki 3 okul başarı belgesi ile ödüllendirdi.

 

Viranşehir´in gururu oldular (9)Viranşehir´in gururu oldular (1)  Viranşehir´in gururu oldular (12)Viranşehir´in gururu oldular (10)Viranşehir´in gururu oldular (11) Viranşehir´in gururu oldular (13) Viranşehir´in gururu oldular (14) Viranşehir´in gururu oldular (15)

Viranşehir´in gururu oldular (8)Viranşehir´in gururu oldular (7)

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.