ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tomurcuk Anaokulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti

        Viranşehir İlçesinde Tomurcuk Anaokulu Müdürü Kadir İzci, Öğretmenler Asuman Kaya, Özge Dağoğlu ve beraberindeki öğrencilerle birlikte Kutlu Doğum Haftası nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.
Tomurcuk Anaokulu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti

        Viranşehir İlçesinde Tomurcuk Anaokulu Müdürü Kadir İzci, Öğretmenler Asuman Kaya, Özge Dağoğlu ve beraberindeki öğrencilerle birlikte Kutlu Doğum Haftası nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Ziyarete gelen kafileyi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş Odasında ağırladı. Ziyaretlerinden ötürü memnuniyetini dile getiren Ateş misafirlerine çay ikramında bulunarak sohbet etti. Ziyaret yaklaşk yarım saat sürdü.

Daha sonra ilçe milli eğitim müdürlüğünün odalarını tek tek gezen grup milli eğitim çalışanlarına yanlarında getirdikleri içinde lokum ve şeker bulunan hediye paketlerini ikram ettiler. Daha sonra grup İçe milli eğitim müdürlüğünden ayrılarak ilçenin diğer Anaokullarını ziyaret ettiler.

 

 

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.