ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uluğbey Ortaokulu Fen Laboratuvarına Kavuştu.

        Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Uluğbey Ortaokulu Fen Laboratuvarının açılışı yapılarak öğrencilerin hizmetine sunuldu. 
Uluğbey Ortaokulu Fen Laboratuvarına Kavuştu.

        Fen Laboratuarının açılışına Viranşehir İlçe Milli Eğitimi Müdürü Sinan Ateş, İlçe Emniyet Müdürü Esat Uğur, Milli Eğitim Şube Müdürleri, Mehmet Yaman, İlyas Koyuncu, Zeydan Kurt, Lütfi Üstüner, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Okulun fiziksel bazı yetersizliklerinin olduğunu ifade eden Uluğbey Ortaokulu Müdürü Muzaffer Erkan, okul idaresi, öğretmenler ve yardımsever vatandaşların elbirliği ile fen laboratuarı okula kazandırdıklarını belirtti. Erkan şunları dile getirdi: ” Fen bilimleri derslerinin dava verimli ve eğitimin ruhunu uygun bir şekilde işlenmesi için okulumuzu bir fen laboratuarı kazandırdık. Bu laboratuar ile öğrenciler bilimsel bakış açısına sahip  bir şekilde yetişecektir. Böyle bir projeye destek verdikleri için Milli Eğitim Müdürümüz Sinan Ateş, İlçe Emniyet Müdürümüz Esat Uğur, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, öğretmen ve hayırsever  vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu tür projelerin ilçemizde daha da artarak hizmet vermesini temenni ediyorum” dedi.

        Açılışın ardından Fen Laboratuarını gezen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş duyduğu memnuniyeti dile getirerek Uluğbey Ortaokulu idarecileri, öğretmenleri ve projeye katkı sunan hayırsever vatandaşlara teşekkür etti. Viranşehir’de eğitimin istenen seviyeye gelebilmesi için gerekli her adımın atıldığını ifade eden Ateş, bu tür projelerin eğitimin gelişmesinde önemli rolünün olduğunu söyledi.

        Yaklaşık 1 saat süren açılış programının sonunda misafirlere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

1 (9)

 1 (10)

 1 (11)

 1 (12)

 1 (8)

 1 (13)

 1 (6)

 1 (5)

 1 (4)

 1 (7)

 1 (3)

 1 (2) 1 (1)1 (16)

 1 (17)

 viransehir-ulubeg-ortaokulu-13

 viransehir-ulubeg-ortaokulu-12

 viransehir-ulubeg-ortaokulu-6

 viransehir-ulubeg-ortaokulu-7

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.