ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uluğbey Ortaokulu Sil Baştan

        Yeni Eğitim-Öğretim yılında Uluğbey Ortaokulu binasının iç ve dış boyaları yenilenerek yeni yüzüyle eğitim öğretime başladı.
Uluğbey Ortaokulu Sil Baştan

        Yeni Eğitim-Öğretim yılında Uluğbey Ortaokulu binasının iç ve dış boyaları yenilenerek yeni yüzüyle eğitim öğretime başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile boyanan okul yeni bir görünüme kavuştu. Başarılarıyla ilçede adından söz ettiren okul bir önceki yıl 21 öğrencileri Fen Liselerini, 22 öğrencileri de Bursluluk sınavını kazandı.  Geçmiş yılların istatistiğine bakıldığında yeni bu başarıları görmek mümkün. Başarılarından dolayı velilerin dikkatini çeken okula sürekli yeni kayıtlar yapılmakta olup mevcut öğrenci sayıları 2 bin civarındadır.

 

        Ortaokul binasının yanı sıra okul öncesi binasının da yenilendiğini belirten okul müdürü Muzaffer ERKAN başta maddi ve manevi katkılarından ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürü  Sinan ATEŞ’e, okulun tüm öğretmenlerine ve okul aile birliğine tüşekkür ettiğini dile getirdi.

 

 

 e3da56e4-4f2d-4e57-89d7-70f3e39958ab

1 (1)

1 (2)

1 (3)

1 (4)

1 (5)

 1 (6)

1 (7)

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.