ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vekil Akyürek ve Müdürümüz Ateş Halkla dayanışma ziyaretlerinde.

         Hac vazifesini tamamlayıp ayağının tozuyla Viranşehir ilçesine gelen Millet Vekili Mehmet Akyürek, Akparti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş hafta sonunu Viranşehir ilçe merkez ve köylerde halkla dayanışma çerçevesinde birçok taziye ve düğün törenine katıldılar. 
Vekil Akyürek ve Müdürümüz Ateş Halkla dayanışma ziyaretlerinde.

Hac vazifesini tamamlayıp ayağının tozuyla Viranşehir ilçesine gelen Millet Vekili Mehmet Akyürek, Akparti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş hafta sonunu Viranşehir ilçe merkez ve köylerde halkla dayanışma çerçevesinde birçok taziye ve düğün törenine katıldılar. Katıldıkları taziye ve düğün törenlerinde özelde eğitim-öğretim genelde de temenni ve sorunlar üzerinde duruldu. Akyürek yaptığı açıklamada “Herkesçe bilinmelidir ki bölgemizde gerek taziye ziyaretleri gerekse düğün nişan ve sünnet törenlerine katılmak kültürel bir gerekliliktir. Özellikle taziye ziyaretleri önem arz etmektedir. Kültürel boyutun dışında yakınını kaybeden aileye psikolojik destek, dini ve insancıl bir davranıştır. Vatandaşlarla dayanışma içinde olmak için önem arz etmektedir. Bu vesileyle özellikle kırsal bölgede yaptığımız ziyaretlerde halkın beklentilerini ve sorunlarını yerinde dinledik.” Dedi. 

Ayrıca Sinan Ateş “Göreve geldiğimizden bu yana tespit ettiğimiz ve tarafımıza bilgilendirilen eğitim-öğretim ile ilgili sorunları çözme gayretindeyiz.” Şeklinde konuştu.

 

 

DSC_0015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0051

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0053

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.