ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vekil Cevheri´den Sinan Ateş´e Hayırlı Olsun Ziyareti

Vekil Cevheri´den Sinan Ateş´e Hayırlı Olsun Ziyareti

        Milletvekili Mehmet Ali Cevheri bir dizi ziyaretler için Viranşehir’e geldi. 2016 – 2017 Eğitim Öğretim yılının başlaması ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e hayırlı olsun dileklerini iletmek için Milli Eğitim Hizmet binasına geldi. Burada hayırlı olsun dileklerini ileten Cevheri Viranşehir’in Eğitim durumu ile ilgili bilgi aldı. Viranşehir’i çok önemsediklerini belirten Cevheri” Öncelikle 2016 – 2017 eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Sinan Ateş müdürümüze de görevinde başarılar diliyorum. Çok kısa zamanda kendisi güzel çalışmalara imza atmış. İnşallah bizde kendisine eğitim sorunları konusunda mecliste elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. Bu özverili çalışmasından dolayı kendisini kutluyor ve kendisinden daha nice başarılar beklediğimizi belirtmek istiyorum” dedi.

        Gazetemizin Şubat 2016 tarihinde “Açık Öğretim Fakülte Sınavları Viranşehir’de yapılsın” imza kampanyası ile ilgili hala bir gelişme yaşanmamasının nedenini sorduğumuzda Cevheri” Bu kampanya konusunda bana bilgi verilmedi. İnşallah 1 Ekimde Meclis açılır açılmaz bu konu üzerinde hassasiyetle duracağımı bilmenizi isterim. Viranşehir her yönüyle bunu hak ediyor. Bu durumdan Ceylanpınar’da faydalanacak. İnşallah ciddi bir şekilde bu konunun üzerinde duracağım. Benim buradan Viranşehir halkına bir çağrım olacak. 15 Temmuzda gösterdiğiniz birlik ve beraberliğin sürmesini istiyorum. Bu dönemde Viranşehir halkı üzerine düşeni fazlasıyla yaptı. Bunu mutlaka devam ettirmeliyiz. Bu böyle devam ettikçe Viranşehir halkı hak ettiği hizmeti mutlaka alacaktır” dedi. Yaklaşık 40 dakika süren ziyaret sonrası Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri buradan ayrıldı.

12345781112

Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.