ŞANLIURFA VİRANŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Viranşehir Belediyesinden Eğitime Destek

Viranşehir Kayyum Belediyesi, Eğitime desteklerini sürdürmeye devam ediyor.
Viranşehir Belediyesinden Eğitime Destek

Kısa bir süre önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan 100 Bin TL’lik işbirliği protokolü sonrası, Temizlik malzemesi ihtiyacı bulunan okullar için temin edilen malzemeler Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi. Sabah erken saatlerinde ilçeye gelen 1 Tır dolusu temizlik malzemesi Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit ve Belediye Başkan Yardımcısı Arslan Çiftçi nezaretinde Milli Eğitim müdürü Sinan Ateş teslim edildi.

Teslim işleminin ardından malzemeler, ihtiyaç duyulan okullara dağıtımı başlandı.Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanvekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Eğitime destek çalışmaları kapsamında kısa bir süre önce İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile 100 Bin TL’ye işbirliği protokolü yaptıklarını, yapılan protokol sonrası temizlik malzemesi ihtiyacı duyulan okullar için temin edilen malzemelerin ilçeye getirilip Milli Eğitim müdürlüğüne teslim edildiğini kaydetti.

Viranşehir Kayyum Belediyesi olarak Eğitime önem verdiklerini ifade eden Çimşit, Eğitime ve eğitime gönül verenlere desteklerini her daim sürdüreceklerinin altını çizdi.


Yenişehir Mahallesi E90 Caddesi No2 Viranşehir/Ş.Urfa - 0(414) 511 21 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.